№ 351 від 22 вересня 2016 року "Про затвердження складу житлової комісії по співпраці з обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі"

22вересня  2016 року                                                                                     № 351

Про затвердження  складу житлової
комісії по співпраці з обласним фондом
підтримки індивідуального
житлового будівництва на селі

З метою забезпечення виконання обласної цільової програми індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 25.12.2015 № 19, рішення обласної ради від 22.04.2011 № 249 «Про  Регіональні правила надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі у Рівненській області», керуючись статтями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Затвердити склад  житлової комісії при райдержадміністрації по співпраці з обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 14.06.2011 № 297 «Про затвердження складу житлової комісії при райдержадміністрації по співпраці з  обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» із змінами, внесеними розпорядженням голови райдержадміністрації від 29.08.2014  № 277.

3. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П..

Голова адміністрації                                                                       Я. Яковчук

голови райдержадміністрації

22 вересня 2016 року № 351