№ 355 від 26 вересня 2016 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

голови районної  державної адміністрації

26 вересня 2016  року                                                                                        355

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

З нагоди відзначення Дня працівників освіти, керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесними грамотами райдержадміністрації за добросовісне служіння обраній справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм в галузі освіти:

АНДРОЩУКА Володимира Андрійовича

- старшого майстра виробничого навчання Вищого професійного училища № 22 м. Сарни

ВОЛОДЬКА
Михайла Михайловича

- керівника зразкового хореографічного колективу «Вояж» Сарненського районного будинку дітей  та молоді Сарненської районної ради

ГРИНЕВИЧА

Анатолія Івановича

- майстра виробничого навчання І категорії Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей»»

ЗОЗЮК

Ірину Валеріївну

- вчителя української мови та літератури Сарненської гімназії Сарненської районної ради

МЕЛЬНИЧУК
Людмилу Павлівну
- вихователя дошкільного начального закладу    № 4 «Сонечко» м. Сарни

МИСАНЕЦЬ
Надію Мечеславівну

- завідувача дошкільного навчального закладу «Малятко» с. Люхча

МІНІНУ
Наталію Петрівну

- заступника директора Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради

ПАВЛЕНОК
Ларису Віталіївну
- завідувача дошкільного навчального закладу
№ 6 «Казка» м. Сарни

РОЩИК
Євгенію Олександрівну

- старшу медичну сестру дошкільного начального закладу № 8 «Веселка» м. Сарни

СЛОБОДЗЯН
Ірину Миколаївну

- викладача природних дисциплін Сарненського педагогічного коледжу Рівненського державного гуманітарного університету

ТОРЧИЛО
Людмилу Іванівну

- заступника директора Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради

ЧИНЧУ
Анжелу Віталіївну
- методиста дошкільного начального закладу      № 9 «Росинка» м. Сарни

2. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                             Я.Яковчук