№ 371 від 18 жовтня 2016 року "Про введення в дію переліку змін №6 до штатного розпису структурного підрозділу районної державної адміністрації"

18 жовтня  2016 року                                                                                          № 371

Про введення в дію
переліку змін №6 до штатного розпису
структурного підрозділу
районної державної адміністрації

Керуючись статтею 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від             6 квітня 2016 року № 292 «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році» (із змінами, внесеними згідно з постанови Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 633 «Деякі питання оплати праці»):

1.Ввести в дію з 01 травня 2016 року перелік змін № 6 до штатного розпису структурного підрозділу  районної державної адміністрації на 2016 рік.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                               Я.Яковчук