№ 370 від 18 жовтня 2016 року "Про забезпечення захисту електронних документів з використанням програмного засобу “UAlibClient”"

18 жовтня  2016 року                                                                                          № 370

Про забезпечення захисту
електронних документів
з використанням програмного
засобу “UAlibClient”

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 151 «Про затвердження Порядку взаємодії Міністерства фінансів, органів Державної казначейської служби та установ, які здійснюють виплати пільг, субсидій, інших соціальних виплат, під час перерахування таких виплат» в частині електронного реєстру що подається до органів Казначейства для передачі Мінфіну в електронній формі:

1. Надати право накладання електронного цифрового підпису:

1.1. Першого підпису:

голова райдержадміністрації — Яковчук Ярослав Володимирович;

1.2. Другого підпису:

начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації — Болтрик Ганна Георгіївна;

1.3. печатки - Сарненська районна державна адміністрація:

голова райдержадміністрації — Яковчук Ярослав Володимирович.

2. Відповідальним особам, призначеним пунктами 1 цього розпорядження, у межах своїх службових обов’язків та наданих повноважень, суворо дотримуватись вимог нормативних документів.

3. Головному спеціалісту загального відділу апарату районної державної адміністрації, Мельникову Т.М. створити умови для генерації особистих ключів та формування заявок на створення сертифікатів відкриттях ключів відповідальним особам, призначеним пунктом 1 цього розпорядження. Встановити надійний засіб з накладання електронного цифрового підпису на робочих місцях відповідальним особам, призначеним пунктом 1 цього розпорядження.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                               Я.Яковчук