№ 364 від 10 жовтня 2016 року "Про початок опалювального сезону 2016-2017 року"

10 жовтня 2016 року                                                                                   364

Про початок опалювального

сезону 2016-2017 року

Відповідно до статті 20 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації                 від 20 вересня 2016 року № 573 «Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства Рівненської області до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року» та у зв’язку із встановленням середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб нижче + 8º С:

1. Рекомендувати виконкомам місцевих рад, комунальному підприємству «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради, структурним підрозділам райдержадміністрації, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності, власникам індивідуальних житлових будинків та квартир багатоквартирних житлових будинків району розпочати опалювальний сезон  з 10 жовтня 2016 року.

2. Рекомендувати комунальному підприємству «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради та іншим власникам котелень з метою раціонального використання енергоресурсів суворо дотримуватися температурних графіків подачі тепла споживачам.

3. Рекомендувати власникам об’єктів - теплоспоживачів встановити цілодобовий контроль за температурою зовнішнього повітря, оперативно вживати заходів щодо недопущення розморожування систем централізованого теплопостачання.

4. Про хід проходження опалювального сезону та у разі виникнення аварійних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства інформувати оперативно-диспетчерську службу райдержадміністрації за телефонами 3-35-62 або 3-57-77.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                   Я.Яковчук