№ 384 від 24 жовтня 2016 року "Про перерозподіл видатків районного бюджету на 2016 рік, затверджених за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам"

24 жовтня 2016 року                                                                                   № 384

Відповідно  до  постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2016  №395 “Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій” зі змінами, листа управління Державної казначейської служби України у Сарненському районі від 23.09.2016 №01-17/690 “Щодо передачі коштів субвенції”, листа управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щодо проведення перерозподілу призначень, враховуючи висновок постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення від 24.10.2016 №16-1, керуючись пунктом 3 рішення Сарненської районної ради від 25.12.2015 №54 “Про районний бюджет на 2016 рік”:

1. Зменшити видатки загального фонду районного бюджету на 2016 рік  на суму 1000,0 тис.грн. згідно з додатком 1.

2. Збільшити видатки спеціального фонду районного бюджету на 2016 рік, в тому числі бюджету розвитку за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на суму 1000,0 тис.грн. згідно додатку 1.

3. Збільшити профіцит загального фонду районного бюджету на 2016 рік на суму 1000,0 тис.грн. та збільшити дефіцит спеціального фонду районного бюджету на 2016 рік на суму 1000,0 тис.грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

4. Внести зміни до обсягів міжбюджетних трансфертів  та здійснити їх розподіл між місцевими бюджетами району згідно з додатком 2:

по загальному фонду:

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на суму 1000,0 тис.гривень;

по спеціальному фонду:

іншої субвенції ( за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій) на суму 1000,0 тис.гривень.

5. Внести зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку районного бюджету, зокрема за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по         КТКВ 250380.

6. Враховуючи звернення головного розпорядника бюджетних коштів – управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, здійснити перерозподіл бюджетних призначень, затверджених за рахунок субвенцій з державного бюджету в межах їх загального обсягу за тимчасовою та економічною класифікацією видатків місцевих бюджетів.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                           Я.Яковчук