20  жовтня 2016 року                                                                         № 381

Відповідно до статей 14, 15 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, постанови Центральної виборчої комісії від 29 травня 2008 року №39 “Про затвердження Технічного завдання на створення комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі Державний реєстр виборців”, з метою забезпечення функціонування комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі Державний реєстр виборців”:

1. Визначити операторами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи Державний реєстр виборців” начальника та спеціалістів відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

2. Покласти на операторів автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи Державний реєстр виборців” виконання функціональних обов’язків згідно з Інструкцією оператора відділу ведення Державного реєстру виборців комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі “Державний реєстр виборців”.

3. Начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сарненської райдержадміністрації Марковцю Р.П. внести зміни до посадових інструкцій  начальника та спеціалістів відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, доповнивши розділ 2 “Завдання, обов’язки, повноваження” відповідними пунктами.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                       Я.В.Яковчук

Проект розпорядження підготував:

Марковець Р.П.            ______________                       начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців
                           апарату райдержадміністрації.

Погоджено:

Стельмах В.М.              ______________                керівник апарату
                                                                                    райдержадміністрації

Ковтунович М.В.         ______________                  виконуюча обов’язки завідувача

юридичного сектору апарату

райдержадміністрації.

Похозей О.І.                   ______________              головний спеціаліст загального                                                                      відділу  апарату

райдержадміністрації.

Цицюра О.І.                    ______________                начальник загального відділу                                                                                   апарату райдержадміністрації.

Пояснювальна записка

до проекту розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації
“Про операторів автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації ”

1.  Обґрунтування необхідності прийняття розпорядження

Підставою для прийняття розпорядження є “Типова програма та методика проведення випробувань комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” органу ведення Державного реєстру виборців.

2.  Мета і шляхи її досягнення

Метою прийняття розпорядження є належна організація та функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” органу ведення Державного реєстру виборців.

3. Правові аспекти

Підставою для розроблення проекту розпорядження є стаття 25 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Типова програма та методика проведення випробувань комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” органу ведення Державного реєстру виборців.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Виконання розпорядження не потребує додаткових матеріальних та інших витрат.

5.  Позиція заінтересованих органів

Проект розпорядження не стосується інтересів інших органів.

6.  Регіональний аспект

Проект розпорядження не впливає на регіональний розвиток.

7. Громадське обговорення

Проект розпорядження не потребує проведення громадського обговорення.

8. Прогноз результатів

Прийняття цього розпорядження дасть можливість проведення експертних випробувань комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” органу ведення Державного реєстру.

Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців
апарату райдержадміністрації                                            Р.П.Марковець

___ вересня 2016 р.