№ 387 від 25 жовтня 2016 року "Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на листопад 2016 року"

25 жовтня 2016 року                                                                             №387

Про      план     роботи

Сарненської    районної

на листопад 2016 року

Відповідно  до статті 45 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.1999 № 2263      “Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації”                       із внесеними змінами та регламенту Сарненської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням   голови   райдержадміністрації  від  20.11.2007

№ 500:

1. Затвердити план роботи Сарненської районної державної адміністрації на листопад 2016 року згідно з додатком.

2.Першому заступнику голови, заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:

2.1. Скоординувати діяльність згідно з розподілом функціональних повноважень та забезпечити своєчасне виконання заходів, передбачених відповідними планами роботи.

2.2.  Інформацію про виконанння плану роботи райдержадміністрації на листопад надати до 10 грудня 2016 року відділу організаційної роботи та звязків з громадськістю апарату районної державної адміністрації для узагальнення.

3.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова  адміністрації                                                                  Я. Яковчук