Сарненщину відвідав голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець

15 квітня 2011 року Сарненський район з робочою поїздкою відвідав голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець.
     Він взяв участь у посадці лісу в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», на території Немовицького лісництва ДП Сарненське лісове господарство. Там же за його участі були вручені пам’ятні подарунки учням Тинненської ЗОШ І-ІІст., яких організували у шкільне лісництво. Віктор Миколайович зазначив, що майбутнє у Поліських лісових насаджень є, адже за ними доглядає майбутнє держави – добрі, працелюбні розумні і далекоглядні діти краю. Також, у рамках відвідин Сарненщини, голова Державного агентства лісових ресурсів України спільно із головою Рівненської облдержадміністрації Василем Берташем, першим заступником голови облдержадміністрації Олександром Юхименком, начальником обласного управління лісового господарства Володимиром Грицайчуком, головою Сарненської РДА Анатолієм Остапчуком оглянули промисловий майданчик для будівництва заводу з переробки деревини, який збираються звести поблизу с.Немовичі. А ще керівництво області, району і лісової галузі взяли участь у нараді лісівників Рівненщини за підсумками роботи у першому кварталі 2011 року. За підсумками наради булаву першості серед усіх дерлісгоспів Рівненщини знову отримали працівники ДП Сарненське лісове господарство.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації