№ 393 від 28 жовтня 2016 року "Про план заходів на 2016 – 2017 роки з реалізації в Сарненському районні Стратегії подолання бідності"

28  жовтня  2016 року                                                                                     № 393

Про план заходів  на 2016 – 2017 роки

з  реалізації в Сарненському районні

Стратегії подолання бідності

На  виконання  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  08.08.2016   № 573–р «Про затвердження плану заходів на 2016 – 2017 роки з реалізації Стратегії подолання бідності», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.09.2016 № 595  «Про план заходів на 2016 – 2017 роки з реалізації у Рівненській області Стратегії  подолання бідності»:

1. Затвердити план заходів на 2016 – 2017 роки з реалізації у Сарненському районі Стратегії подолання бідності (далі – план заходів) згідно з додатком.

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, іншим виконавцям  плану заходів, рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад забезпечити повне і своєчасне їх виконання;

-   інформацію про хід виконання плану заходів надавати управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щокварталу, не пізніше 25 числа останнього місяця кварталу.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації не пізніше 05 числа місяця, наступного за звітним кварталом, зведену інформацію про виконання плану заходів надавати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Параницю Н.М.

Голова  адміністрації                                                                          Я. Яковчук