16 жовтня, в рамках святкування Дня міста Ірпеня в Парку Правика відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль українського традиційного мистецтва та фольклору «Повниця народних традицій», в якому прийняли участь колективи з Київської, Черкаської, Чернігівської, Полтавської, Житомирської, Вінницької та Харківської областей України.

Важко описати словами той високодуховний та  яскраво – різнобарвний  колорит творчості з її унікальною автентичністю специфічною для кожного регіону України.

Сарненщину з обрядом «Випікання короваю» на фестивалі представив народний аматорський фольклорно – автентичний колектив «Горлиця» с. Кричильськ (керівник Валентина Харечко). Колектив отримав диплом за підтримку та розвиток національної культури, збереження споконвічних духовних цінностей, популяризацію фольклорної пісенної спадщини, високу творчу майстерність та участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі українського традиційного мистецтва та фольклору «Повниця народних традицій».