«Культура - це простір, в якому проходить людське життя»

Вираз «Культура - це простір, в якому проходить людське життя» актуально у всі часи. Саме культура, в тому числі національна, впливає на формування особистості людини з дитячих років. Українська культура досі зберегла свою чистоту, самобутність, яскраву індивідуальність. І заслуга в цьому працівників культури. 8 листопада в КЗ «Сарненський РБК» відбулись урочистості з нагоди професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва. Культпрацівників району привітали народний депутат України Сергій Євтушок, заступник голови РДА Наталія Параниця, заступник голови райради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток відродження та збереження української національної культури, активну життєву позицію та з нагоди всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва кращих працівників району відзначено грамотами управління культури і туризму Рівненської ОДА, обласної організації профспілки працівників культури, Сарненської РДА та райради, відділу культури і туризму РДА, міського голови. Працівників культури також привітали начальник відділу культури і туризму РДА Едуард Раковець та голова профспілки працівників району Валентина Гольонко, президент Сарненської асоціації вільних журналістів Георгій Александрович. Музичні вітання подарували Людмила Панекало та Сергій Мартинюк, читець Юлія Марчук. народний аматорський вокальний ансамбль «Намисто», зразковий аматорський ансамбль танцю «Журавка» МБК «Залізничник».