З 24 по 28 серпня 2016 року у місті Дубно відбувся VІI Міжнародний фестиваль – конкурс дитячого фольклору «Котилася торба».

Своє мистецтво презентували колективи із Румунії, Болгарії, Польщі, Естонії, фольклорні ансамблі Рівненщини, Закарпаття, Житомирщини, Одещини. Для учасників фестивалю було проведено змагання  з веслування на байдарках та організовано екскурсію до  Дубенського замку.

Гідно представляли Сарненщину на фестивалі – конкурсі учасники зразкового аматорського фольклорно – автентичного колективу «Мазурки» села Корост, які отримали диплом і цінні подарунки за перемогу у номінації «за збереження автентичних традицій Полісся» та диплом за участь у змаганнях з веслування на байдарках.

Керівник гурту Любов Сорока