Ще одна перемога наших земляків

З 12 по 17 червня у м. Затока Одеської області відбувся Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс «Самоцвіти», організаторами якого є ГО «Арт – Центр «Антре»». Захід проходив за підтримки обласної державної адміністрації, управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини, Одеського міського центру хореографічного мистецтва, національної хореографічної спілки України, Львівського відділення.

На фестивалі серед 93 учасників вокального жанру Сарненщину  представляли учасники народного аматорського вокального тріо «Червона бинда» комунального закладу «Сарненський районний будинок культури» Любов Сорока, Вікторія Кошляк та Сергій Гаврилюк, які вразили і журі, і глядачів своїм співом, автентичністю та оригінальністю. Наших земляків визнано переможцями та нагороджено дипломом Лауреата І премії і грамотою фестивалю за кращий сценічний костюм.