11 листопада в КЗ «Сарненський районний будинок культури» відбулись урочистості з нагоди 55-ої річниці з дня створення військової частини А 0153 м.Сарни. Свій історичний відлік військова частина веде з 1930 року, коли було прийнято рішення про формування у м. Сарни Полку КОП «Сарни» як військової структури і завершено формування у 1931 році.
Ведучі заходу Сніжана Вакулко та Дмитро Потапович розповіли присутнім про чотири етапи розвитку військової частини. На сучасному етапі розвитку Збройних Сил України 732 центральна артилерійська база озброєння є одним з основних підрозділів у системі ракетно-артилерійського забезпечення Збройних Сил України. Про це свідчить висока оцінка керівного складу органів військового управління, адже база неодноразово була визнана кращою серед військових частин ракетно-артилерійського забезпечення. Військовослужбовців вітали начальник Центрального ракетно-артилерійського управління Збройних Сил України Озброєння Збройних Сил України, полковник Вадим РУДНІЦЬКИЙ, військовий комісар Сарненського районного військового комісаріату підполковник Олександр ФЕДОРУК, народний депутат України Сергій ЄВТУШОК, голова Сарненської РДА Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан СЕРПЕНІНОВ, міський голова Світлана УСИК. За особисту мужність, високий професіоналізм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі у ході проведення антитерористичної операції військовослужбовців відзначили високими нагородами Збройних Сил України - Почесним нагрудним знаком, грамотами та подяками.
На святі були присутні священнослужителі - настоятель Свято-Покровської парафії Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Андрій Гаврилюк, настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері української автокефальної православної церкви протоієрей Віталій Коврига, священик Луцького екзархату Української Греко-Католицької Церкви Микола Берднік, керівники освітянських закладів міста, підприємці, ветерани військової служби та праці. Військовослужбовців вітали також начальник 732 центральної артилерійської бази озброєння полковник Олександр СВАРИЦЕВИЧ та заступник голови первинної профспілкової організації військової частини Людмила ДРИГАНЕЦЬ.
Музичні вітання та гарний настрій військовослужбовцям подарували учасники зразкового аматорського ансамблю танцю «Журавка» МБК «Залізничник», вокальний дует Яни та Галини Куришок, вокальний дует Людмили Панекало та Сергія Мартинюка, вокальний дует «Білі береги», читає Наталія Антоніч, вокальний ансамбль міського будинку культури «Залізничник», вокально-інструментальний гурт «Хлопці з боку» с. Люхча.
Кращі сини і доньки нашого народу зі зброєю в руках захищають східний кордон України. За час проведення антитерористичної операції, крізь горнило війни, пройшло 92 військовослужбовця бази. За особисту мужність і високий професіоналізм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі у ході проведення антитерористичної операції присвоєно чергове військове звання «майор» – 2 чол., нагороджено почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України “За взірцевість у військовій службі” – 16 чол., державними нагородами – 5 чол. Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв, які віддали своє життя за мир і свободу нашої батьківщини. Зі щемом в душі слухали військовослужбовці пісню Оксани Перова – Рошки «Ми за мир» у виконанні Ані Рибак, батько якої в даний час знаходиться у зоні АТО.
Свято закінчилося виступом народного аматорського хорового колективу КЗ «Сарненський РБК» під керівництвом заслуженого працівника культури України Віктора Торчика.