До бюджетів місцевих громад Рівненщини спрямовано майже 289 мільйонів гривень роздрібного акцизу

У січні-листопаді 2016 року на Рівненщині сплачено 288,8 мільйонів гривень роздрібного акцизу. Сума надходжень акцизного податку з роздрібної реалізації продукції перевищує показники аналогічного періоду 2015 року на 104,3 мільйона гривень.
Таке суттєве зростання пов’язане з належним контролем органів ДФС та активною позицією місцевих громад щодо легалізації ринку підакцизної продукції.
«Закликаємо жителів Рівненщини пильнувати, чи відображають продавці підакцизної продукції суму 5-ти відсоткового акцизу. Оскільки фактичним платником цього податку є кожен споживач, то громадяни мають право перевірити наскільки добросовісним є продавець підакцизної продукції. Не лише належний контроль та якісне адмініструванням, а й відповідальна позиція кожного щодо обов’язковості сплати податків учасниками ринку повинна стати фундаментом для фінансової самостійності територіальних громад», - наголосив перший заступник начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук.