30  листопада 2016 року                                                                               № 449

Про внесення змін  до штатних   розписів закладів охорони здоров’я та  розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.03.2016 №114     «Про внесення змін     до штатних розписів закладів охорони здоров’я та розпорядження голови районної     державної адміністрації     від   03.01.2013 №4          «Про упорядкування структури та штатних розписів закладів охорони здоров’я району, інформаційно-аналітичного центру, централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я районної державної    адміністрації»

На виконання рішень районної ради від 14.09.2016 №261 «Про оптимізацію ліжкового фонду комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради»,  №245 «Про реорганізацію Тинненської дільничної лікарні, фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Зносичі та Немовичі комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради», від 23.11.2016 №296 «Про передачу денного стаціонару поліклініки комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної  ради до комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Сарненської районної ради»,  №297 «Про внесення змін до рішення районної ради від 14.09.2016  №245 «Про реорганізацію Тинненської дільничної лікарні, фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Зносичі та Немовичі комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради»:

1. Головному лікарю комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради:

-    скоротити 10 ліжок денного стаціонару з  01.12.2016;

- передати  30 ліжок  денного стаціонару до лікувально-профілактичного підрозділу амбулаторії загальної практики сімейної медицини Сарненської  дільниці №1 комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради з 01.02.2017;

-   передати 3,25 штатних одиниць денного стаціонару поліклініки до лікувально-профілактичного підрозділу амбулаторії загальної практики сімейної медицини Сарненської  дільниці №1  комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради  з 01.02.2017;

2.  Головному лікарю «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради;

2.1. Забезпечити фукціонування з 01.01.2017:

-  амбулаторії загальної практики сімейної медицини Тинненської дільниці, з штатною чисельністю 43,5 штатних одиниць,  в тому числі з пунктом невідкладної допомоги, підпорядкуванням фельдшерсько-акушерських пунктів сіл К.Случанське, Зносичі, Тинне (Заріка) та денним стаціонаром на 20 ліжок;

-  амбулаторії загальної практики сімейної медицини Немовицької дільниці, з штатною чисельністю 17 штатних одиниць, підпорядкуванням фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Катеринівка, Гута-Перейма та денним стаціонаром на 10 ліжок;

2.2. Забезпечити функціонування з 01.02.2017, 30 ліжок денного стаціонару лікувально-профілактичного підрозділу амбулаторії загальної практики сімейної медицини Сарненської  дільниці №1 комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Сарненської районної ради;

2.3.  Упорядкувати мережу лікувально-профілактичних підрозділів за дільницями: амбулаторії загальної практики сімейної медицини Сарненської дільниці №1; амбулаторії загальної практики сімейної медицини Тинненської дільниці (в т.ч. пункту невідкладної допомоги), амбулаторії  загальної практики сімейної медицини Немовицької дільниці.

3.  Головним лікарям комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради, комунального  закладу  «Сарненська  центральна  районна лікарня» Сарненської районної ради:

- забезпечити прийняття-передачу індивідуально визначеного майна (обладнання, інвентаря) у  терміни та  у порядку, встановленому чинним законодавством України;

-  укласти договір оренди приміщення денного стаціонару;

- внести зміни до штатних розписів, згідно додатку та подати на затвердження.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                           Я.Яковчук