25 листопада 2016 року                                                                            № 437

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 15.03.2011 № 118 «Про затвердження Положення про колегію відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації»

Керуючись статтями 13, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до пунктів 19-21 Положення про відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 07.07.2016 № 243 «Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації», на підставі подання відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 24.11.2016 № 01-22-1452, у зв’язку із перейменуванням відділу освіти райдержадміністрації у відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, враховуючи кадрові зміни:

1.       Внести зміни до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.03.2011 № 118 «Про затвердження Положення про колегію відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації», а саме:

1)       у назві та тексті розпорядження слова «відділ освіти Сарненської районної державної адміністрації» в усіх відмінках замінити словами «відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації» у відповідному відмінку;

2)       затвердити склад колегії відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації у новій редакції, що додається.

2.       Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Сарненської районної державної адміністрації Параницю Н.М.

Голова райдержадміністрації                                                                     Я.Яковчук

Розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації

25 листопада 2016 року № 437

Склад

колегії відділу освіти, молоді та спорту  Сарненської районної державної адміністрації

Коркош Світлана Максимівна

- начальник відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації, голова колегії.

Куришко Олена Павлівна

- головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації, секретар колегії.

Члени колегії:
Андрощук Лариса Олександрівна

Болкуневич Раїса Миколаївна

Василенко Тетяна Марківна

Колоїз Тамара Гнатівна

Корень Галина Володимирівна

Кошкіна Діана Анатоліївна

Мариніна Людмила Василівна

Мурза Лариса Степанівна

Оверчук Любов Іванівна

Параниця Наталія Миколаївна

Тіткова Ніна Аркадіївна

Федорович Вікторія Геннадіївна

- завідувач Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації.

- голова районної ради профспілки працівників освіти і науки.

- директор Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Сарненської районної ради.

- директор Сарненського районного ліцею «Лідер» Сарненської районної ради.

- директор Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненської районної ради.

- завідувач дошкільного навчального закладу №9 «Росинка» м. Сарни.

- директор Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради

- директор Степанського Будинку дітей та молоді.

- директор спеціалізованої школи розвитку І ступеня №5 м.Сарни з поглибленим вивченням іноземної мови.

- заступник голови Сарненської районної державної адміністрації.

- директор Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

- директор Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Сарненської районної ради

Шепель Тамара Степанівна

- директор Сарненської гімназії Сарненської районної ради.

Керівник апарату райдержадміністрації                                                В.Стельмах