05 грудня 2016 року                                                                                 № 465

Керуючись статтею 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Положення про Сарненський районний методичний кабінет відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 06.10.2014 № 348 «Про Сарненський районний методичний кабінет відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації»,  розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 07.07.2016 № 82-к «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 14.03.2016 № 31-к «Про впорядкування структури Сарненської районної державної адміністрації та внесення змін до штатних розписів райдержадміністрації», у зв’язку із перейменуванням відділу освіти райдержадміністрації у відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, з метою оптимізації галузі освіти щодо надання методичної допомоги:

1.     Внести зміни до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 06 жовтня 2014 року № 348 «Про Сарненський районний методичний кабінет відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації», а саме:

1)       у назві та тексті розпорядження слова «відділ освіти Сарненської районної державної адміністрації» в усіх відмінках замінити словами «відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації» у відповідному відмінку;

2)       викласти штатний розпис Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації у новій редакції, що додається.

2.     Це розпорядження набуває чинності з 01 січня 2017 року.

3.     Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 27 лютого 2015 року № 68 «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 06.10.2014 № 348 «Про Сарненський районний методичний кабінет відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації» з 01 січня 2017 року.

4.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н.М.

Голова райдержадміністрації                                                               Я. Яковчук

Розпорядження голови
Сарненської районної
05 грудня 2016 року  №  465