№ 463 від 05 грудня 2016 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 03.06.2011 №270 «Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки»"

05 грудня 2016 року                                                                                           № 463

Про внесення змін до розпорядження
голови Сарненської райдержадміністрації
від 03.06.2011 №270 «Про комісію
по встановленню розміру орендної
плати за земельні ділянки»

У зв’язку із кадровими змінами в райдержадміністрації з метою забезпечення належної роботи комісії по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки, керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» :

1. Внести зміни до додатку 1, розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 03 червня 2011 року № 270 «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 28 січня 2003 року №32 «Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки», виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 квітня 2016 № 140 «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 03 червня 2011 року № 270«Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                            Я.Яковчук

Додаток до розпорядження

голови

05 грудня 2016 року № 363

Склад комісії

по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки

Голова комісії:
Назарець Іван Петрович
перший заступник голови райдержадміністрації

Члени комісії:

Зінчик Роман Миколайович

начальник Управління Держгеокадастру у Сарненському районі Рівненської області;

Мозоль Людмила Кузьмівна

завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації;

Радько Олена Анатоліївна

начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Федорова Жанна Іванівна

перший заступник начальника Сарненської ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області.

Керівник апарату адміністрації                                                   В.Стельмах