№ 500 від 20 грудня 2016 року "Про організацію підготовки штабу району територіальної оборони на 2017 рік"

20  грудня 2016 року                                                                                  № 500

Про організацію підготовки
штабу району територіальної
оборони  на 2017 рік

Відповідно до Положення про територіальну оборону України, затвердженого Указом Президента України від 23 вересня 2016 року               № 406/2016, програми підготовки з питань організації роботи штабу зони (штабів районів) територіальної оборони, затвердженої командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України, на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 07 грудня 2016 року № 748 "Про організацію підготовки штабу зони (штабів районів) територіальної оборони на 2017 рік" та з метою подальшого удосконалення системи підготовки посадових осіб штабу району територіальної оборони  на 2017 рік:

1.     Військовому комісару Сарненського районного військового

комісаріату – начальнику штабу району територіальної оборони   Федоруку О.М. до 25 грудня 2016 року:

1.1.  Розробити:

- план підготовки штабу району територіальної оборони  (Сарненський район) на 2017 рік;

-    розрахунок годин з предметів навчання;

-   тематичний розрахунок навчального часу на рік;

- план самостійної підготовки посадових осіб штабу району територіальної оборони .

1.2. Підготовку штабу району територіальної оборони  здійснювати шляхом проведення зборів, щомісячних занять та самостійної підготовки. В ході проведення навчань, тренувань з територіальної оборони вдосконалювати практичні навички посадових осіб.

1.3. Підсумки підготовки штабу району територіальної оборони  проводити щомісяця. За результатами проведених заходів видавати накази. Витяги з наказів доводити до завідувача сектору оборонної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації та органів, які входять до складу штабу району територіальної оборони.

1.4. У період проведення занять, зборів, тренувань та навчань забезпечити суворе дотримання правил прихованого управління, виконання встановленого порядку підготовки, зберігання та роботи з документами, дотримання заходів безпеки.

1.5. Для участі з підготовки штабу району територіальної оборони  на 2017 рік залучити відповідні оперативні групи:

-   Сарненського міжрайонного відділу управління Служби безпеки України в Рівненській області;

-   Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області;

-   Сарненського районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області;

-     Сарненського міжрайонного відділення управління поліції охорони в Рівненській області;

- Катеринівської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області (№ 46),

а також керівників:

-         сектору оборонної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації;

- сектору цивільного захисту населення районної державної адміністрації.

2.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                  Я.Яковчук