№ 522 від 29 грудня 2016 року "Про надання дозволу на списання транспортного засобу"

29 грудня 2016 року                                                                                      № 522

Про надання дозволу на
списання транспортного засобу

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року №1314 «Про затвердження порядку списання об’єктів державної власності», розпоряджень голови обласної державної адміністрації від 17 квітня 2014 року №119 «Про встановлення ліміту легкових автомобілів, що обслуговують облдержадміністрацію та райдержадміністрації», голови районної державної адміністрації від 07 травня 2014 року №138 «Про встановлення ліміту легкових автомобілів, що обслуговують районну державну адміністрацію», розпорядження голови райдержадміністрації від 29 вересня 2014 року №319 «Про утворення та затвердження складу комісії з розгляду питань стосовно списання майна, яке перебуває на балансах структурних підрозділів Сарненської районної державної адміністрації» та протоколу від 21 січня 2016 року №6/18 аукціону з продажу майна, який не відбувся в зв’язку з відсутністю зареєстрованих заяв на участь в аукціоні:

1.  Надати службі у справах дітей районної державної адміністрації дозвіл на списання не придатного для подальшого використання автомобіля «ВАЗ 2106» 1995 року випуску, реєстраційний номер 09289 РВ, знос якого становить 100 відсотків, що становить 19172 грн..

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                                    Я.Яковчук