№ 524 від 30 грудня 2016 року "Про відзначення у Сарненському районі 500-річчя Реформації"

30 грудня 2016 року                                                                                       № 524

Про відзначення у Сарненському районі
500-річчя Реформації

Відповідно до статтей 6, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації », на виконання Указу Президента України від 26 серпня 2016

№ 357/2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 24.11.2016 № 723 «Про відзначення у Рівненській області 500-річчя Реформації»:

1.     Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення у  Сарненському районі 500-річчя Реформації (далі оргкомітет) у складі згідно з додатком 1.

2.     Затвердити план заходів щодо відзначення у Сарненському районі 500-річчя Реформації згідно з додатком 2.

3.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Н.Параницю.

Голова адміністрації                                                                     Я.Яковчук

до розпорядження голови райдержадміністрації

30.12.2016 № 524

Організаційний комітет

з підготовки та відзначення у Сарненському районі

500-річчя Реформації

Параниця Наталія Миколаївна      - заступник голови райдержадміністрації,

голова оргкомітету

Раковець Едуард Кирилович                  - начальник відділу культури і туризму

райдержадміністрації, заступник голови оргкомітету

Куришко-Шаргар Яна Іванівна    - секретар оргкомітету

Члени оргкомітету

Борсюков Микола Миколайович  - Українська конфесія церкви Адвентистів Сьомого дня (за згодою)

Лавор Олексій Федорович             - помічник, консультант народного депутата України С.Євтушка (за згодою)

Тишкевич Раїса Костянтинівна      - директор КЗ «Сарненський історико-  етнографічний музей» Сарненської районної ради

Хомич Олександр Володимирович        - диякон Церкви Християн Віри Євангельської, координатор корпорації «Братерство без кордонів»  (за згодою)

Керівник апарату адміністрації                                                    В.Стельмах

до розпорядження голови
30.12.2016 № 524

заходів щодо відзначення у Сарненському районі 500-річчя Реформації

1.     Організувати та провести в Сарненському районі урочисті заходи з  нагоди 500-річчя Реформації.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ охорони здоров'я райдержадміністрації.

Вересень 2017.

2.     Забезпечити проведення:

тематичних наукових конференцій, інших наукових та просвітницьких заходів з нагоди 500-річчя Реформації.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Упродовж 2017 року;

у навчальних закладах тематичних заходів з висвітлення історії Реформації.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Упродовж 2017 року.

3.     Забезпечити збереження та популяризацію визначних вітчизняних пам’яток духовної культури, пов’язаних  з історією протестантизму.

Постійно.

4.     Організувати презентацію книг з історії протестантизму, виданих на Рівненщині.

Упродовж 2017 року.

5.     Провести цикл краєзнавчих читань, присвячених 90-річчю діяльності протестантських релігійних громад у місті Рівне

6.     Сприяти:

висвітленню у місцевих засобах інформації заходів з підготовки та відзначення у Сарненському районі 500-річчя Реформації, демонстрації відповідних документальних та художніх фільмів.

Відділ інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації, редакція газети «Сарненські новини», ТРК «Полісся».

Упродовж 2017 року.

реалізації ініціатив релігійних організацій, спрямованих на проведення тематичних просвітницьких, виховних, культуро-мистецьких, спортивних та інших заходів.

Упродовж 2017 року.

Керівник апарату адміністрації                                                   В.Стельмах