06.01.2017 - З початку року платники податків Рівненщини сплатили до бюджету майже 787 мільйонів гривень податку на додану вартість

Упродовж 2016 року платниками ПДВ сплачено до бюджету 786,5 млн. грн. податку на додану вартість, в порівнянні з минулим роком надходження зросли на 205,3 млн грн.., або на 35 відсотків.
За словами заступника начальника ГУ ДФС у Рівненській області Олени Дімітрук, сплату забезпечили більше трьох тисяч платників ПДВ.
«Завдяки введенню системи електронного адміністрування цього бюджетоутворюючого податку повністю виключена можливість формування «фіктивного» ПДВ – кредиту та дієво працює механізм контролю за нарахуванням і сплатою ПДВ» - зауважила посадовець..
Нагадаємо: система електронного адміністрування податку на додану вартість з 1 липня 2015 року працює в режимі, який забезпечує платникам податків на додану вартість реєстрацію податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, відповідно до ст. 200 ПКУ.
ГУ ДФС у Рівненській області