05.2021 Понад 7,5 мільйонів гривень плати за ліцензії на право торгівлі підакцизними товарами надійшло до місцевих бюджетів Рівненщини

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, за січень-квітень  2021 року за право  оптової, роздрібної торгівлі та зберігання  підакцизних товарів суб’єкти господарювання області сплатили  до місцевих бюджетів 7,567 млн. грн., що на 1,384 млн. грн. перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Всього на території області здійснюють діяльність з реалізації та зберігання  підакцизних товарів:

- 2342 субєкта господарювання роздрібної торгівлі алкогольними напоями;

- 1780 суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі тютюновими виробами;

- 32 суб’єкта господарювання оптової торгівлі пальним;

- 56 суб’єктів господарювання  роздрібної торгівлі пальним;

- 632 суб’єкта  господарювання, які здійснюють діяльність зі зберігання пального.

Нагадуємо, що Державною податковою службою України створено новий сервіс щодо оперативного автоматизованого повідомлення суб’єктів господарювання про сплив терміну чергового платежу за ліцензію, призупинення дії ліцензії, анулювання ліцензії на певний вид діяльності.

Повідомлення про внесення чергового платежу за ліцензію автоматично формується в інформаційно-телекомунікаційних системах ДПС та направляється суб’єкту господарювання за 30, за 20, за 10 та 5 днів до настання терміну сплати за ліцензію через «Електронний кабінет».