16.01.2017 - Степанський різдвяний зорепад

8 січня в приміщені будинку культури «Мрія» смт. Степань відбувся фольклорно – етнографічний фестиваль «Степанський різдвяний зорепад», організаторами якого стали громадська організація «Степанська» та депутати селищної ради. Розпочали свято фольклорно – автентичний дует «Білі береги» у складі Любові Сороки та Сергія Гаврилюка, які були і ведучими фестивалю. Жителів Степанської громади віншували з Різдвом Христовим народний аматорський фольклорно – автентичний колектив «Горлиця» (керівник Валентина Харечко) та зразковий аматорський фольклорно – автентичний колектив «Джерельце» села Кричильськ (керівник Надія Бородавко), народний аматорський фольклорно – автентичний колектив «Родина» с. Бутейки (керівник Валентина Робейко), зразковий аматорський фольклорно – автентичний колектив «Мазурки» с. Корост (керівник Любов Сорока) та учасники фольклорного гурту Степанського будинку дітей та молоді (керівник Сергій Гаврилюк). Привітали учасників фестивалю та вручили подяки, пам’ятні сувеніри, солодощі голова селищної ради Віктор Анатолійович Коротчук, голова громадської організації «Степанська» Петро Володимирович Крот, депутат районної ради Пилипенко Василь Васильович. Велику допомогу в організації фестивалю надали депутат Рівненської обласної ради Ксенія Павловська, підприємці Анатолій Якимець та Сергій Мурза. По закінченню свята господарі запросили колядників на гарячі чай-каву.