17 вересня у місті Вараш з нагоди святкування 43 -ої річниці міста відбувся обласний фестиваль народної творчості та побуту «Барви Надстир’я»

17 вересня у місті Вараш з нагоди святкування 43 -ої  річниці міста відбувся обласний фестиваль народної творчості та побуту «Барви Надстир’я», в якому взяли участь 28 колективів з Березнівського, Володимирецького, Гощанського, Демидівського, Дубенського, Дубровицького, Зарічненського, Острозького, Радивилівського, Сарненського районів та міста Вараш. Гаряче приймали глядачі аматорів сцени Сарненщини: зразковий аматорський ансамбль танцю «Струмочок» (керівник Михайло Володько) та вокальне тріо «Мальви» комунального закладу «Сарненський районний будинок культури». Декоративно-ужиткове мистецтво представляли майстри народної творчості міст Рівне, Костопіль, Здолбунів та Сарни (Галах Тетяна – майстер виробів з соломки).

Зоя Федорчук