17.01.2017 - У 2017 році змінено порядок встановлення ставок єдиного податку 15 січня у Будинку культури села Люхча відбулося районне кущове свято Коляди «Різдвяний передзвін»

15 січня у Будинку культури села Люхча відбулося районне кущове свято Коляди «Різдвяний передзвін». Завітали в Люхчу творчі аматорські колективи та окремі виконавці із Стрільського, Любиковицького, Ремчицького сільських культурно-дозвіллєвих комплексів. На святі звучали традиційні різдвяні колядки та щедрівки, святкові віншування з Новим роком та Різдвом Христовим. По завершенню свята глядачі разом з учасниками дійства заспівали спільну коляду «Добрий вечір тобі, пане господарю». Гостинні господарі почастували усіх примутніх смачними пирогами, пампушками, медовим печивом. Сільський голова красно дякував гостям за щирі святкові вітання, вручив подяки та, як і годиться господарю за народним звичаєм, пригостив колядників солодощами.