18 вересня в м. Березне відбувся ІІ заключний тур обласного фестивалю - конкурсу сільських (селищних) культурно-дозвіллєвих комплексів «І творчістю хата багата», в якому прийняли участь творчі родини з десяти районів нашої області. Честь Сарненського району захищала родина Шепелів Кричильського СКДК. Конкурсними завданнями фестивалю були: представлення родини, «Люби і знай свій рідний край» (інтелектуальний), танцювальний, «Смуга перешкод» (спортивний) та «Рукотворна краса» (оформлення родинного обійстя, родинне дерево, презентація декоративно-вжиткового мистецтва, кулінарні страви). Учасники свята демонструвала свої таланти, своє мистецтво, була оригінальними у своїй творчості, майстерності. За підсумками журі фестивалю родина Шепелів нашого району визнана переможцем і нагороджена грамотою фестивалю та цінним подарунком. Ми раді за земляків, вітаємо їх з перемогою та бажаємо нових творчих злетів.