№ 12 від 18 січня 2017 року "Про створення позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії в Сарненському районному військовому комісаріаті та організацію її роботи"

18  січня 2017 року                                                                                           № 12

У відповідності до вимог пунктів 2.6.3 та 2.10.1 розділу І Положення про військово - лікарську експертизу в Збройних Силах України,  затвердженого  наказом    Міністерства оборони України від 14.08.2008 №402 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 1109/15800 17 листопада 2008 року (зі змінами) та з метою якісної організації роботи військово-лікарської комісії Сарненського районного військового комісаріату щодо проведення медичного огляду офіцерів запасу, військовозобов’язаних, кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом, вступу у вищі військові навчальні заклади, резервістів (кандидатів у резервісти):

1. Затвердити основний та резервний склад військово-лікарської комісії Сарненського районного військового комісаріату згідно додатку.

2. Голові військово-лікарської комісії Сарненського районного військового комісаріату:

2.1. Організувати роботу лікарів-спеціалістів військово-лікарської комісії Сарненського районного військового комісаріату відповідно до вимог наказу Міністра оборони України від 14.08.2008  № 402 (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 1109/15800 17 листопада 2008 року;

2.2. Виносити експертні рішення військово-лікарської комісії Сарненського районного військового комісаріату відповідно до пункту 3.8. розділу 2. Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України. Експертне рішення про непридатність до військової служби в мирний час, обмежену придатність у воєнний час, приймати та затверджувати тільки на основі

додаткового медичного обстеження в лікувальних закладах обласного значення та при наявності відповідних актів обстеження стану здоров’я військовозобов’язаних.

2.3. Згідно доручення Міністра оборони України від 04.12.2015 № 2433/3 у складних та спірних випадках голові військово-лікарської комісії Сарненського районного військового комісаріату, через   військового комісара Сарненського районного військового комісаріату, після використання всіх діагностичних можливостей на районному рівні порушувати обґрунтовані клопотання перед військово-лікарською комісією Рівненського обласного військового комісаріату, щодо проведення контрольного  медичного обстеження військовозобов’язаних у лікувальних закладах обласного рівня.

3. Начальнику відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації спільно з головним лікарем комунального закладу “Сарненська центральна районна лікарня” Сарненської районної ради забезпечити військово-лікарську комісію лікарями-спеціалістами для медичного освідчення офіцерів запасу, військовозобов’язаних, кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом, вступу у вищі військові навчальні заклади, резервістів (кандидатів у резервісти).

4. Головному лікарю комунального закладу “Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка” Рівненської обласної ради забезпечити резервний склад комісії лікарем-психіатром за згодою.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                       Я. Яковчук

до розпорядження голови

18 січня 2017 року № 12

Основний склад лікарів спеціалістів військово-лікарської комісії