№ 9 від 17 січня 2017 року "Про затвердження плану звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій, виконавчих комітетів сільських, селищних рад та міської ради з обліковими даними Сарненського районного військового комісаріату на "

17 січня 2017 року                                                                                         №9

Про затвердження плану звіряння облікових даних
підприємств, установ та організацій, виконавчих комітетів
сільських,      селищних рад та міської ради з обліковими даними
Сарненського районного військового комісаріату на 2017 рік

На виконання вимог пункту 53  Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року №921, з метою постійного забезпечення повноти та достовірності даних, що визначають кількісний склад та якісний стан призовників і військовозобов’язаних, з урахуванням наданих Сарненським районним військовим комісаріатом пропозицій, керуючись  статтею  27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1.  Затвердити план звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій, виконавчих комітетів сільських, селищних рад та міської ради з обліковими даними Сарненського районного військового комісаріату на      2017 рік (далі-План звіряння), що додається.

2.  Сарненському районному військовому комісаріату забезпечити виконання заходів згідно Плану звіряння та надати до райдержадміністрації інформацію про підсумки його виконання до 15 січня 2018 року.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                           Я.Яковчук