№ 8 від 16 січня 2017 року "Про внесення змін до складу спостережної комісії райдержадміністрації"

16 січня 2017 року                                                                                       №8

Про внесення змін до складу

спостережної комісії

райдержадміністрації

В зв’язку з достроковим припиненням окремими членами спостережної комісії райдержадміністрації своїх повноважень, склад якої затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 12 квітня 2016 №135 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 20 грудня 2012 року №497 «Про заходи щодо вдосконалення роботи спостережної комісії райдержадміністрації», керуючись постановою Кабінету Міністрів України     від 01 квітня 2004 року №429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (із змінами):

1. Внести зміни до складу спостережної комісії райдержадміністрації, а саме затвердити його в редакції згідно з додатком.

2. Загальному відділу апарату райдержадміністрації забезпечити оприлюднення змісту цього розпорядження на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                    Я.Яковчук

спостережної комісії
Сарненської районної державної адміністрації

Назарець

Іван Петрович              -  перший заступник голови райдержадміністрації,

голова комісії;

Камишанський

Федір Степанович       - головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи

апарату райдержадміністрації, секретар комісії;

Члени комісії
Горбенко

Вячеслав Олександрович - юрист центру права РОГО «Комітет виборців

України» в м.Сарни (за згодою);

Касперчик
Сергій Володимирович   - в.о.командира штабу Сарненського районного

громадського формування з охорони громадського

порядку «Районна варта» (за згодою);

Куришко

Віталій Михайлович       - голова громадської організації «Районна ветеранська

спілка учасників АТО Сарненщини» (за згодою);

Набухотний

Роман Герасимович         - головний спеціаліст з питань запобігання та

та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними

органами апарату райдержадміністрації;

Радько

Геннадій Григорович       - голова Сарненської районної спілки ветеранів

Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за згодою);

Скуловець

Оксана Григорівна           - директор Сарненського районного центру соціальних

служб для сім'ї, дітей та молоді;

Стельмах

Василь Мусійович           - керівник апарату райдержадміністрації;

Стоноженко

Злата Петрівна                 - пенсіонер (за згодою);

Хомич

Володимир Пилипович   - менеджер корпорації «Братерство без кордонів

Україна» ( за згодою).

Примітка: За відсутності секретаря комісії з поважних причин (відпустка, тимчасова втрата працездатності, відрядження), обов'язки секретаря комісії виконує член комісії – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації (за згодою).

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                                В.Стельмах