- Інструкція з діловодства
- Адміністративно-територіальний розподіл
- Районний бюджет
- Регуляторна діяльність
- Захист прав споживачів
- Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАП
- Внутрішній аудит
- Доступ до публічної інформації
- Державна служба
- Громадська рада
- Положення про Громадську раду при Сарненській районній державній адміністрації
- Структура громадської ради
- Нормативні документи, що регламентують діяльність громадської ради
- Протоколи засідань громадської ради
- Рішення громадської ради
- Щорічний звіт про роботу громадської ради
- Новини та оголошення
- Про затвердження складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації
- Громадське обговорення
- Звернення громадян
- Конкурс
- Запобігання проявам корупції
- Реєстр виборців
- Державні закупівлі
- Служба у справах дітей
- Управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту
- Соціальний захист
- Архівний відділ
- Соціальне страхування
- Податкова політика
- Протидія домашньому насильству
- Вакансії
- Очищення влади
- Інвестиційний атлас надрокористувача
- Правові консультації
- Протидія торгівлі людьми
- Публічний звіт
- Реєстр наборів відкритих даних, що перебувають у Сарненській райдержадміністрації
- Статистика
- Гід з державних послуг
№ 7 від 13 січня 2017 року "Про організацію забезпечення ліками громадян Сарненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"
Добавлено Адміністратор Чт, 09/02/2017 - 16:25
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
13 січня 2017 року № 7
Про організацію забезпечення ліками
громадян Сарненського району,
які постраждали внаслідок
Чорнобильської катастрофи
На виконання Законів України «Про місцеві державні адміністрації», “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення» із змінами і доповненнями, розпорядження голови облдержадміністрації від 18.09.2009 № 351 «Про організацію забезпечення ліками громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», розпорядження голови райдержадміністрації від 02.12.2016 № 458 «Про виключення та включення до мережі та фінансування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів», з метою упорядкування і вдосконалення якості медикаментозного обслуговування громадян Сарненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:
1. Довести до виконавців та забезпечити виконання Рекомендацій щодо безоплатного забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатного і пільгового зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян Рівненської області (далі-Рекомендації), затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.09.2009 № 351 згідно з додатком 1.
2. Затвердити склад районної робочої групи з питань організації, координації та контролю медичного забезпечення громадян Сарненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи згідно з додатком 2.
3. Погодження реєстрів відповідно до пункту 2.12 Рекомендацій здійснювати райдержадміністрацією в особі управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації в межах встановлених лімітів.
4. Взяти до уваги:
4.1. Придбання ліків аптечними закладами проводиться за власний рахунок з наступною компенсацією цих витрат у межах виділених лімітів за рахунок коштів, що виділяються для організації медикаментозного забезпечення постраждалих громадян.
4.2. Кошти, які виділяються на медикаментозне забезпечення постраждалих громадян, спрямовуються як субвенція з обласного бюджету районному бюджету.
4.3. Медикаментозне забезпечення та безоплатне і пільгове зубопротезування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи здійснювати згідно укладених договорів.
5. Управлінню праці та соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації:
5.1. Забезпечити відшкодування видатків з безкоштовного відпуску ліків та безоплатного і пільгового зубопротезування аптечним та лікувально - профілактичним закладам, на які покладено забезпечення осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, медикаментами та проведення безоплатного і пільгового зубопротезування, згідно з Рекомендаціями щодо безоплатного забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатного і пільгового зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян Рівненської області, затвердженими розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.09.2009 № 351.
5.2. Щомісячно формувати ліміти коштів на медикаменти, безоплатне пільгове зубопротезування, погоджувати їх з начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, начальником відділу охорони здоров`я райдержадміністрації та подавати на затвердження голові райдержадміністрації.
5.3. Щомісячно доводити ліміти до аптечних установ, які здійснюють відпуск медикаментів за безоплатними рецептами лікарів, та медичних закладів, які надають послуги з безоплатного і пільгового зубопротезування громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
6. Відділу охорони здоров`я райдержадміністрації спільно з головними лікарями медичних закладів району (згідно з додатком 3):
6.1. Здійснювати постійний контроль за видачею лікарями лікувально – профілактичних закладів безкоштовних рецептів відповідно до чинних нормативних документів та встановлених лімітів і раціональним та ефективним використанням медикаментів, відпущених за безоплатними рецептами для амбулаторного лікування постраждалих громадян.
6.2. Забезпечити контроль за виконанням лімітів та цільовим використанням коштів.
7. Головним лікарям лікувально- профілактичних закладів, зазначених в
додатку 3 до розпорядження, а саме:
- КЗ «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради.
- КЗ «Степаська районна лікарня» Сарненської районної ради.
- КЗ «Сарненський районний центр первинної медико - санітарної допомоги»
Сарненської районної ради.
- КЗ «Сарненська районна лікарня» Сарненської районної ради.
- КЗ «Клесівська районна лікарня» Клесівської селищної ради.
- КЗ «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Клесівської селищної ради, засвідчувати власними підписами Реєстри реалізованих ліків громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (додаток 1 до Рекомендацій) на підставі виданих рецептів лікарями, відповідних медичних закладів.
8. Головним лікарям медичних закладів, зазначених в додатку 3 до розпорядження, а саме:
- КЗ «Сарненська районна лікарня» Сарненської районної ради
- КЗ «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної
ради засвідчувати власними підписами Реєстри наданих послуг з безоплатного та пільгового зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (додаток 2 до Рекомендацій).
9. Відповідно до п. п. 4.5 п.4 Рекомендацій районна державна адміністрація в особі управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує про виконання Рекомендацій департамент соціального захисту населення облдержадміністрації щороку до 15 листопада.
10. Визнати такими, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.10.2009 № 456 «Про організацію забезпечення ліками громадян Сарненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», від 13.12.2016 № 477 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.10.2009 № 456 «Про організацію забезпечення ліками громадян Сарненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та п.1.1. розпорядження голови районної державної адміністрації від 22.10.2013 № 360 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.10.2009 № 456 «Про організацію забезпечення ліками громадян Сарненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н.М.
Голова адміністрації Я. Яковчук
Додаток №1
до розпорядження голови
райдержадміністрації
13 січня 2017 року №7
РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо безоплатного забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатного і пільгового зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян Рівненської області, затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.09.2009 №351
1.Загальні положення
1.1. Головним розпорядником коштів субвенцій з обласного бюджету районним та місцевим бюджетам для організації медикаментозного забезпечення постраждалих громадян є департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.
1.2. Кошти використовуються для організації медикаментозного забезпечення відповідно до:
Бюджетного кодексу України;
Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;
постанови Кабінету Міністрів України від 05.09.1996 № 1071 «Про порядок закупівлі лікарських засобів закладами та установами охорони здоров`я, що фінансуються з бюджету» із змінами та доповненнями;
постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань»;
постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення» із змінами та доповненнями.
1.3. Розподіл зазначеної субвенції між районами та міськими бюджетами здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.09.2001 № 1195 «Про затвердження Формули розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів (дотацій вирівнювання та коштів, що передаються до державного бюджету) між державним бюджетом та місцевими бюджетами» із змінами та доповненнями залежно від фінансового нормативу бюджетної забезпеченості на пільгове медичне обслуговування однієї особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, від чисельності осіб в районах, містах обласного значення, які віднесені до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1, та чисельності потерпілих дітей згідно зі статистичними даними з урахуванням коефіцієнта приведення.
2. Визначення заходів щодо медикаментозного забезпечення.
2.1. Умови та порядок надання субвенцій районним та міським бюджетам на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, визначаються відповідною угодою між надавачем субвенції та її отримувачем.
2.2. Перелік аптечних закладів, на які покладається забезпечення постраждалих громадян ліками за безоплатними рецептами, та медичних закладів, на які покладається забезпечення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, безоплатним та пільговим зубопротезуванням на наступний рік визначається райдержадміністраціями, виконкомами рад міст обласного значення згідно з чинним законодавством.
2.3. Пропозиції щодо вдосконалення роботи з організації медикаментозного забезпечення постраждалих громадян подаються до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, виконкомами рад міст обласного значення та виконавцями.
2.4. Питання забезпечення постраждалих життєво необхідними лікарськими засобами одного найменування на суму 300-500 гривень на курс лікування хворого вирішується лікарсько-консультативними комісіями лікувально – профілактичних закладів, а на суму понад 500 гривень -лікарсько – консультативними комісіями лікувально-профілактичних закладів за погодженням головного лікаря.
2.5. Ліки за безоплатними рецептами відпускаються тільки для амбулаторного лікування постраждалих. Відпуск цих медикаментів проводиться за місцем реєстрації вказаних осіб за рецептами лікарів лікувально - профілактичних закладів, де постраждалий перебуває на обліку.
2.6. Безоплатному відпуску підлягають лікарські засоби для амбулаторного лікування за переліком лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади й установи охорони здоров`я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.1996 №1071 «Про порядок закупівлі лікарських засобів закладами та установами охорони здоров`я, що фінансуються з бюджету», із змінами та доповненнями.
2.7. Керівники лікувально-профілактичних закладів забезпечують видачу рецептів, порядок зберігання та обліку рецептурних бланків, а аптечні заклади відпуск лікарських засобів відповідно до порядку, затвердженого наказом міністерства охорони здоров`я України від 19.07.2005 № 360 «Про затвердження Правил виписування рецептів та вимог-замовлень на лікарські засоби і вироби медичного призначення, Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків та вимог –замовлень», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.07.2005 за №782/11062 із змінами та доповненнями.
2.8. Забезпечення постраждалих наркотичними, психотропними лікарськими засобами та прекурсорами здійснюється через аптеки, що мають дозвіл (ліцензію) Комітету з контролю за наркотиками та їх відпуску.
2.9. Керівники аптечних закладів контролюють підтвердження факту отримання ліків особистим підписом постраждалих осіб та зазначення на звороті рецепту для отримання ліків особистим підписом постраждалих осіб та зазначення на звороті рецепту дати отримання ліків. У разі, якщо ліки, призначені для лікування дітей та важкохворих, отримують батьки або інші особи, крім підпису та дати на звороті рецепту проставляються паспортні дані особи, яка отримала ліки.
2.10. Аптеки ведуть комп`ютерний облік медикаментів, безоплатно виданих постраждалим громадянам, у реєстрі реалізованих безоплатно ліків (далі-реєстр) за формою згідно з додатком 1 до Рекомендацій.
2.11. Медичні заклади, на які покладається забезпечення осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, безоплатним та пільговим зубопротезуванням, ведуть реєстр наданих послуг з безоплатного та пільгового зубопротезування постраждалих громадян (далі-реєстр) за формою згідно з додатком 2 до Рекомендацій.
2.12. Реєстри погоджуються місцевими органами виконавчої влади та подаються розпоряднику коштів, який здійснює відшкодування коштів аптечним та медичним закладам. Реєстр подається до органу Державного казначейства разом з платіжними документами при проведенні видатків. Копії реєстру подаються лікувально - профілактичним закладам для проведення аналізу забезпечення ліками та безоплатним і пільговим зубопротезуванням постраждалих осіб. Реєстри зберігаються в аптечних та медичних закладах.
2.13. Аптечні та медичні заклади щомісячно до 5 числа наступного періоду подають розпорядникам коштів субвенцій у районах, містах обласного значення оперативну інформацію про використання коштів на безоплатне забезпечення ліками та безоплатне і пільгове зубопротезування постраждалих громадян.
2.14. Розпорядники коштів щомісячно до 10 числа наступного періоду подають департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації узагальнену інформацію про використання коштів на безоплатне забезпечення ліками та безоплатне і пільгове зубопротезування постраждалих громадян за формою згідно з додатком 3 до Рекомендацій.
3. Оплата рахунків на організацію медикаментозного забезпечення.
3.1. Кошти субвенції з обласного бюджету на медикаментозне забезпечення постраждалих громадян надходять на рахунок департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, відкритий у головному управлінні Державного казначейства України в Рівненські області. Платіжним дорученням департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації перераховує кошти на рахунок району, відкритий в органах Державного казначейства.
3.2. Відшкодування видатків з безкоштовного відпуску ліків та безоплатного і пільгового зубопротезування постраждалих громадян розпорядниками коштів субвенції у районі у межах визначених обсягів видатків на зазначені цілі та в міру їх надходження з реєстраційних рахунків, відкритих у територіальних органах Державного казначейства, відповідно до кошторисів та на підставі підтверджуючих документів, згідно з Порядком казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженим наказом Державного казначейства України від 04.11.2002 № 205, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.11.2002 за № 919/7207, із змінами і доповненнями.
4. Контроль за організацією медикаментозного забезпечення.
4.1. Районні державні адміністрації та виконкоми рад міст обласного значення здійснюють безпосередній контроль за роботою аптечних закладів, випискою та обліком безкоштовних рецептів, цільовим використанням коштів.
4.2. Управління охорони здоров`я облдержадміністрації здійснює контроль за виписуванням безкоштовних рецептів у межах виділених коштів субвенцій та відпуском за ними ліків відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» із змінами та доповненнями.
4.3. Державна інспекція з контролю за цінами в Рівненській області здійснює контроль за правильністю формування цін та дотриманням граничних торгівельних надбавок.
4.4. Рівненська обласна державна інспекція з контролю якості лікарських засобів здійснює контроль за якістю ліків, що відпускаються постраждалим громадянам.
4.5. Районні державні адміністрації, виконкоми рад міст обласного значення, управління охорони здоров`я облдержадміністрації, державна інспекція з контролю за цінами в Рівненській області, Рівненська обласна державна інспекція з контролю якості лікарських засобів інформують про виконання рекомендацій департамент соціального захисту населення облдержадміністрації до 15 листопада.
Керівник апарату
райдержадміністрації В.Стельмах
Проект розпорядження підготувала:
Начальник управління праці та
соціального захисту населення
райдержадміністрації В.Дриганець
Погоджено:
Перший заступник голови
районної державної адміністрації І.Назарець
Заступник голови
районної державної адміністрації Н.Параниця
Керівник апарату
районної державної адміністрації В.Стельмах
Завідувач юридичного сектору
апарату районної
державної адміністрації Л.Мозоль
Головний спеціаліст загального
відділу апарату районної
державної адміністрації О.Похозей
Начальник загального відділу
апарату районної державної
адміністрації О.Цицюра
Додаток 2
до розпорядження голови
райдержадміністрації
13 січня 2017 року №7
СКЛАД
районної робочої групи з питань організації, координації та контролю медичного забезпечення громадян Сарненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Параниця Наталія Миколаївна заступник голови районної
державної адміністрації,
голова робочої групи
Дриганець Валентина Володимирівна начальник управління праці та
соціального захисту населення
райдержадміністрації,
заступник голови робочої групи
Симончук Оксана Леонідівна начальник відділу з питань
постраждалих внаслідок аварії
на ЧАЕС управління праці та
соціального захисту населення
райдержадміністрації, секретар
робочої групи
Члени робочої групи:
Дякова Зоя Іванівна виконуюча обов`язки
начальника відділу охорони
здоров`я райдержадміністрації
Іванюк Василь Петрович головний лікар КЗ «Сарненська
центральна районна лікарня»
Сарненської районної ради
Максимук Ольга Анатоліївна головний лікар КЗ «Сарненський
районний центр первинної
медико-санітарної допомоги»
Сарненської районної ради
Мартинович Степан Павлович заступник головного лікаря з
поліклінічної роботи
КЗ «Сарненська центральна
районна лікарня»
Сарненської районної ради
Нестерук Валерій Іванович голова громадської організації
«Союз Чорнобиль» (за згодою)
Усик Іван Степанович головний лікар КЗ «Сарненська
районна лікарня» Сарненської
районної ради
Керівник апарату райдержадміністрації В.Стельмах
Додаток 3
до розпорядження голови
райдержадміністрації
13 січня 2017 року № 7
Перелік лікувально-профілактичних закладів району
на які покладається видача рецептів та забезпечення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, безоплатним та пільговим зубопротезуванням.
1.КЗ «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради.
2.КЗ «Степаська районна лікарня» Сарненської районної ради.
3.КЗ «Сарненський районний центр первинної медико - санітарної допомоги»
Сарненської районної ради.
4.КЗ «Сарненська районна лікарня» Сарненської районної ради.
5.КЗ «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної
ради.
6.КЗ «Клесівська районна лікарня» Клесівської селищної ради.
7.КЗ «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Клесівської селищної
ради.
Керівник апарату райдержадміністрації В.Стельмах
Додаток 1 до Рекомендацій щодо безоплатного
забезпечення ліками для амбулаторного лікування
і пільгового зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи
громадян Сарненського району Рівненської області
Погоджено
Начальник управління праці та соціального
захисту населення райдержадміністрації
_________________________________
« »_________________________ 2017
Реєстр реалізованих ліків громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
___________________________________________________________________________________
(назва аптечного закладу)
за період з « » по « » ______________ 2017 року
№ з/п |
Прізвище,
ім`я, по -
батькові постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи
|
Категорія,серія
та №
посвідчення
постраждалого
внаслідок
Чорнобильської
катастрофи
|
Прізвище,
ім`я, по
батькові
лікаря,
який видав
рецепт
|
№
рецепта
|
Дата реалізації
ліків
постраждалому
|
Найменування
лікарського засобу,форма
випуску,
серія,
и виробник
|
Одиниця
виміру
|
Кількість реалізованих безоплатно ліків
|
Оптова ціна виробника, митна ціна |
Сума за оптовими, митними цінами |
Закупі
вельна
ціна
|
Вартість
реалізо-
ваних ліків з урахуванням
торговельної надбавки |
1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Разом
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Всього підлягає відшкодуванню витрат на суму ______________________________________________грн._____коп.
Керівник медичного (аптечного) закладу
Головний бухгалтер Керівник лікувально - профілактичного закладу
МП
Додаток 2 до Рекомендацій щодо безоплатного
забезпечення ліками для амбулаторного
лікування і пільгового зубопротезування
постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи
громадян Сарненського району Рівненської області
Погоджено
Начальник управління праці та соціального
захисту населення райдержадміністрації
_________________________________
« »_________________________ 2017
Реєстр наданих послуг з безоплатного та пільгового зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
___________________________________________________________________________________
(назва медичного закладу)
за період з « » по « » ______________ 2017 року
№ з/п |
Прізвище,
ім`я, по -
батькові постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи
|
Адреса
|
Серія та №
посвідчення
постраждалого
внаслідок
Чорнобильської
катастрофи
|
Прізвище,ім`я, по батькові лікаря, який надавав послуги |
Дата надання послуг
(закінчення роботи згідно з нарядом) |
Дата та номер розрахункового документа
(наряду)
|
Вартість
наданих послуг |
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Разом
|
|
|
|
|
|
|
Всього підлягає відшкодуванню витрат на суму ______________________________________________грн._____коп.
Керівник медичного закладу Керівник лікувально-профілактичного закладу
Головний бухгалтер
МП
Додаток 3 до Рекомендацій щодо безоплатного
забезпечення ліками для амбулаторного лікування
і пільгового зубопротезування постраждалих
внаслідок чорнобильської катастрофи
громадян Сарненського району Рівненської області
Звіт
про витрати на безоплатне забезпечення ліками осіб,
постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи
Назва
аптечного
закладу
|
Обсяги видатків
грн.
|
Профінансовано
грн.
|
К - сть громадян, яким відпущено ліки
|
К-сть відпущених рецептів
|
Загальна сума використаних коштів грн. |
Перелік постачальників
|
Залишок невикористаних коштів
|
|||||
З поч. року
|
За місяць
|
З поч. року
|
За місяць
|
З поч. року
|
За місяць
|
З поч. року
|
За місяць
|
З поч. року
|
За місяць
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Керівник аптечного закладу
Головний бухгалтер
МП
Звіт
про витрати на пільгове зубопротезування осіб,
постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи
Лікувально – профілактичний заклад
|
Обсяги видатків
грн.
|
Профінансовано
грн.
|
Загальна сума
використаних коштів
|
Кількість громадян, яких було зубопротезовано |
Кількість громадян в черзі
|
Залишок невикористаних коштів
|
||
З поч.
року
|
За місяць
|
З поч. року
|
За місяць
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Керівник медичного закладу
Головний бухгалтер
МП