Також дивіться новини на facebook.com

Підсумували роботу закладів охорони здоров’я Сарненського району за 2016 рік

     02 лютого 2017  року в актовій залі КЗ «Сарненська центральна районна лікарня» відбулася медична рада. У ній взяли участь голова Сарненської райдержадміністрації Я.Яковчук,  заступник голови райдержадміністрації Н.Параниця, головні лікарі та керівники закладів охорони здоров’я району. В  рамках наради було розглянуто 5 питань.

Розпочала медичну раду З.Дякова – в.о. начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, підсумовуючи роботу закладів охорони здоров’я за 2016 рік, зауважила проблеми і  основні напрямки роботи на 2017 рік.

     Присутні заслухали питання щодо організації роботи і стан захворюваності дитячого населення в Сарненському районі та про забезпеченість лікарськими засобами первинної ланки шляхом прямої закупівлі, збереження, дотримання температурного режиму, тощо. Наявність асортименту ліків в АЗПСМ за дільницями в тому числі на ФАПах для забезпечення надання невідкладної допомоги.

     Зоряна  Кіранчук – інфекціоніст кабінету «Довіра» поліклініки КЗ «Сарненська ЦРЛ» розповіла про імунопрофілактику, забезпеченість вакциною, профілактичні заходи, в тому числі зауважила про проведену роботу з відмовниками та ознайомила з станом захворюваності спричинена вірусними інфекціями.

     Про роботу КЗ «Сарненська РЛ» в умовах надання медичної допомоги за договорами з страховими компаніями і за рахунок коштів місцевого бюджету відповідно до чинного законодавства, їх переваги та недоліки зауважив головний лікар КЗ «Сарненська РЛ»  І. Усик.

     Враховуючи результати діяльності лікувально-профілактичних закладів району винесених на розгляд медичної ради питань було вирішено роботу закладів охорони здоров’я району визнати задовільною.

     Керівникам комунальних закладів охорони  здоров’я рекомендовано забезпечити надання якісної медичної допомоги на первинному і вторинному рівнях за локальними   Протоколами, своєчасно спрямовувати, за показами, на третинний рівень надання медичної допомоги;  вдосконалювати методи лікування, постійно підвищувати рівень кваліфікації фахівців; проводити профілактичні заходи відповідно до наказів МОЗ України, запобігати росту захворюваності, інвалідності, смертності, вести постійний інфекційний контроль; активізувати роботу по запровадженню в медичну практику добровільного страхування; удосконалювати мережу і структуру закладів охорони здоров’я; продовжити реформування медичної сфери району; сприяти фінансуванню програми «Світового банку».