№ 41 від 01 лютого 2017 року "Про проведення профілактичних медичних оглядів працівників сільського господарства, працюючих з шкідливими умовами праці у 2017 році "

01  лютого 2017 року                                                                                  № 41

Про проведення профілактичних медичних

оглядів працівників сільського господарства,

працюючих з шкідливими умовами праці у 2017 році

На виконання статті 26 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та з метою раннього виявлення захворювань, профілактики ускладнень, вчасного лікування працюючих з шкідливими умовами праці:

1. Затвердити план-графік проведення профілактичних медичних оглядів працівників сільського господарства, працюючих з шкідливими умовами праці  у 2017 році, згідно з додатком.

2. Рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств:

2.1. Забезпечити явку працівників, які підлягають профілактичним медичним оглядам,  згідно затвердженого плану - графіку проведення профілактичних медичних оглядів працівників сільського господарства, працюючих з шкідливими умовами праці у 2017 році.

2.2.  Попередити працівників про те, що особи, які без поважних причин не пройшли у встановлений термін обов’язковий медичний огляд у повному обсязі, відстороняються керівником сільськогосподарського підприємства від роботи і можуть бути притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

2.3. Не допускати до роботи працівників, яким за медичним висновком така робота протипоказана за станом здоров`я.

3. Головному лікарю КЗ «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської  районної ради Іванюку В.П.:

3.1. Створити комісію по проведенню медичних оглядів працівників сільського господарства, працюючих з шкідливими умовами праці до                      10 лютого 2017 року.

3.2. Забезпечити якісне проведення профілактичних медичних  оглядів з одночасним наданням  висновку про професійну придатність працівників.

3.3. Подавати інформацію про хід профілактичних медичних оглядів до райдержадміністрації та Сарненського міжрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» до 1 та 15 числа щомісячно.

4. Начальнику відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Боротюку П. М. забезпечити виконання даного розпорядження.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації  Назарця І.П..

Голова адміністрації                                                  Я. Яковчук

голови райдержадміністрації

7.