№ 42 від 01 лютого 2017 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації 21 липня 2014 року №225"

01 лютого 2017 року                                                                                      № 42

Про внесення змін до

розпорядження голови

районної державної адміністрації

21 липня 2014 року №225

На підставі статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку з кадровими змінами у райдержадміністрації:

1.Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 липня 2014 року №225 «Про         утворення       районного оперативного штабу з координації  дій   при   загрозі   та   виникненні надзвичайних ситуацій»,а саме:

1.1. Затвердити складрайонного оперативного штабу з координації дій

при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій в новій редакції (згідно додатку).

1.2.   У абзаці другому  слова та цифри «сектор інфраструктури та цивільного захисту  населення райдержадміністрації (номери телефонів:            3-51-37, 2-24-67; адреса електронної пошти: nssarnyrda@gmail.com)» замінити словами та цифрами «сектор цивільного захисту населення райдержадміністрації (номери телефонів: 3-41-20; адреса електронної пошти: sarnyczn@ukr.net)».

1.3.У третьому абзаці слова та цифри «сектор інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації (номери телефонів:            3-51-37, 2-24-67; адреса електронної пошти: nssarnyrda@gmail.com)  «замінити на слова та цифри «сектор  цивільного захисту населення райдержадміністрації (номери телефонів: 3-41-20; адреса електронної поштиsarnyczn@ukr.net)».

1.4.У пункті 4 слова «сектору інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації» замінити «сектору  цивільного захисту населення райдержадміністрації».

1.5.   У абзаці другому та третьому пункту 4 слова та цифри (номери телефонів: 22-22-84, 22-70-84; адреса електронної пошти: oper.rvnmns@rias.rv.gov.ua) замінити словами та цифрами "(номери телефонів: 26-55-84, 26-97-84; адреса електронної пошти: oper.rvnmns@rias.rv.gov.ua)".

1.6. Пункт 6  викласти у такій редакції:

«6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.»

Голова адміністрації                                                                              Я.Яковчук

до розпорядження голови

Сарненської районної

01 лютого 2017 року №42