№ 57 від 14 лютого 2017 року "Про визначення об’єкту та затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування "

14  лютого  2017 року                                                                                        № 57

Про визначення об’єкту та затвердження умов

конкурсу з перевезення пасажирів на

автобусних маршрутах загального користування

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»:

1. Визначити об’єкт конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, згідно з додатком 1.

2. Затвердити умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування,  що не виходять за межі території району, згідно з додатком 2 на об’єкт конкурсу визначений пунктом 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова райдержадміністрації                                                                 Я.Яковчук

до розпорядження голови

14.02.2017  № 57

Об’єкт конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району

№ маршруту

Найменування кінцевих зупинок

Кількість оборотних рейсів

Кількість автобусів
Режим руху

Особливості періодичності виконання перевезень

1.

Сарни – Тинне ч/з Немовичі, Зносичі

6 + 1 (резервний)

Сарни – Катеринівка ч/з Гуту -Перейму

Сарни – Чудель

щоденно (крім суботи, неділі)

Сарни – Чабель (Чабель-Сарни)

Сарни – Селище

Сарни – Бутейки ч/з Велике Вербче

Сарни – Іванівка

щоденно (крім суботи, неділі)

Керівник апарату адміністрації                                                          В.Стельмах

Додаток 2

до розпорядження голови

14.02.2017  № 57

Умови

конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

1.       Обгрунтована  структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських маршрутах загального користування, з урахуванням мінімальної кількості автобусів для виконання рейсів та місць для сидіння пасажирів, зазначених для кожного об’єкта конкурсу, для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 № 285, має відповідати таким критеріям:

1)      пасажиромісткість: понад 22 пасажири;

2)      клас автобусів: I, II, III;

3)      рухомий склад, що пропонується перевізником – претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

2.       Перевезення пасажирів на приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, здійснюється відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

3.       Формування тарифів на послуги з перевезення пасажирів відповідно до Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 17 листопада 2009 року N 1175 та погодження їх вартості із організатором перевезень.

Керівник апарату адміністрації                                                                В.Стельмах