№ 56 від 14 лютого 2017 року "Про утворення та затвердження конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників"

14  лютого  2017 року                                                                                        № 56

Про утворення та затвердження

конкурсного комітету з визначення

автомобільних перевізників

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»:

1. Утворити конкурсний комітет з визначення автомобільних перевізників.

2. Затвердити персональний склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників згідно з додатком.

3.  Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 04.03.2015 № 87 «Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування» та від 30.03.2015 № 120 «Про конкурсний комітет з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної  державної адміністрації Назарця І.П.

Голова райдержадміністрації                                                                 Я.Яковчук

до розпорядження голови

14.02.2017  №  56

Склад