№ 60 від 17 лютого 2017 року "Про внесення змін до штатного розпису Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації"

17 лютого 2017 року                                                                                № 60

На виконання рішення Апеляційного суду Рівненської області від            30 травня 2016 року по цивільній справі № 572/2429/15-ц за позовом Корень Валентини Адамівни до Сарненської районної державної адміністрації та відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації, третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог начальник відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації Аврамишин Г.Л. про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення з роботи, поновлення на роботі, виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди, яке залишено без змін ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 22 грудня 2016 року, керуючись ст.129-1 Конституції України, ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення виконання рішення суду, раціонального використання бюджетних коштів та не допущення збільшення видатків на утримання Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації:

1.     Внести зміни до штатного розпису Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Сарненської райдержадміністрації від 06 жовтня 2014 року № 348 «Про Сарненський районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації», а саме:

1)       ввести до штатного розпису Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації 1 штатну одиницю методист по дошкільним навчальним закладам з 02 червня 2015 року;

2)       викласти штатний розпис Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації у новій редакції, що додається.

2.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н.М.

Голова райдержадміністрації                                                               Я. Яковчук

Розпорядження голови
Сарненської районної
17 лютого 2017 року  № 60