№ 14 від 19 січня 2017 року "Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в апараті Сарненської районної державної "

19 січня 2017   року                                                                         № 14

Про затвердження  Інструкції

про порядок ведення обліку, зберігання,

використання і знищення документів

та інших матеріальних носіїв інформації,

що містять службову інформацію,
в апараті  Сарненської районної
державної адміністрації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 «Про затвердження Типової  Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію»:

1   Затвердити  Інструкцію про порядок обліку, зберігання, використання і знищення  документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову   інформацію,  в  апараті Сарненської  районної   державної  адміністрації,   що додається (а також додатки до інструкції).

2.  Першому    заступнику,    заступнику  голови    районної    державної адміністрації,  керівнику   апарату   райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів  райдержадміністрації забезпечити дотримання встановленого порядку щодо ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять
службову інформацію.

3.  Контроль   за   виконанням   розпорядження   покласти  на  керівника апарату райдержадміністрації   Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                            Я.Яковчук