01 березня 2017 року                                                                      № 82

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування і створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, відповідно до статтей 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв’язку із кадровими змінами в районній державній адміністрації:

1. Додаток 1 до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 березня 2014 року №85 «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів в Сарненському районі» викласти в новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                             Я.Яковчук

до розпорядження голови

01.03.2017 № 82

Склад