№ 83 від 01 березня 2017 року "Про план заходів щодо забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю "

01 березня  2017 року                                                                                      № 83

Про план заходів щодо забезпечення

додержання прав осіб з інвалідністю

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2012 № 706 «Про затвердження Державної цільової програми «Національний план дій  з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року», доручення Кабінету Міністерства України від 23.01.2017 № 46489/3/1-16 щодо плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Указу Президента України від 13 грудня 2016 року № 553/2016 «Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю», з метою покращання  реалізації прав і задоволення потреб інвалідів нарівні з іншими громадянами, поліпшення умов їх життєдіяльності, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.02.2017 № 111 «Про обласний план заходів щодо забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю».

1.Затвердити план заходів щодо забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю (далі план заходів) згідно з додатком.

2. Виконавцям інформувати про хід виконання розпорядження управління праці та соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації у встановлені терміни.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  інформацію про стан виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.02.2017 № 111 «Про обласний план заходів щодо забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю» подавати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації у встановлені терміни.

4. Контроль за винанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н.М.

Голови адміністрації                                                                                   Я. Яковчук