№ 110 від 24 березня 2017 року "Про реалізацію в районі законодавства України щодо оздоровлення та відпочинку дітей "

24 березня 2017 року                                                                                  № 110

З метою забезпечення виконання районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 16.12.2013 № 433 та затвердженої рішенням районної ради від 28.03.2014  № 821, у 2016 році забезпечено проведення комплексу заходів по виконанню Програми.

На реалізацію заходів Програми відпочинку та оздоровлення дітей на  2014-2017 роки, у районному бюджеті в 2016 році, із змінами, затверджені та профінансовані видатки в сумі 323,0 тис.грн. (у 2015 році – 247,8 тис.грн.), а саме: 192,8 тис.грн. на придбання путівок для оздоровлення дітей,  70,0 тис.грн. на відпочинок дітей з денним перебуванням та 60,2 тис.грн. на транспортні послуги для перевезення дітей до місць оздоровлення.

За кошти районного бюджету було оздоровлено 74 дитини пільгової категорії у санаторії «Горинь» смт.Степань, 480 дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням та понад 400 дітей було перевезено до місць відпочинку і оздоровлення.

В 2016 року за рахунок різних джерел фінансування в Сарненському районі забезпечено послугами оздоровлення та відпочинком 3611 дітей, що становить 20,9 відсотків від загального учнівського контингенту (у 2015 році – 1260 дітей або 7,4 відсотків), з них: 50 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 50 дітей-інвалідів, 1001 дитина з багатодітних та малозабезпечених сімей, 160 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, 2175 дітей постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, 107 талановитих та обдарованих дітей, 30 дітей працівників агропромислового комплексу і соціальної сфери села, 37 дітей, батьки яких постраждали або беруть участь у проведенні антитерористичної операції та 1 дитину зареєстровану як внутрішньо переміщена особа.

Зважаючи на викладене, керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Інформацію виконуючого обов’язки завідувача сектору молоді і спорту відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації Михайлицького В.О. про реалізацію в районі законодавства України щодо оздоровлення та відпочинку дітей  взяти до відома.

2. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації:

2.1 при проведенні оздоровчої кампанії у 2017 році вжити комплекс заходів для збільшення кількості дітей охоплених оздоровленням і відпочинком в районі, зокрема пільгової категорії;

2.2 продовжувати практику роботи пришкільних оздоровчих таборів у літній період;

2.3 залучати до організації заходів у пришкільних таборах представників спортивних закладів та дитячих громадських організацій;

2.4 при організації оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечувати в першочерговому порядку путівками до дитячих оздоровчих закладів дітей пільгових категорій.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на 2017 рік в межах реальних фінансових ресурсів передбачити кошти на придбання путівок на оздоровлення дітей району.

4.  Рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищних та міської  рад передбачити кошти для організації оздоровлення та відпочинку дітей.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Н.Параницю.

Голова адміністрації                                                                           Я.Яковчук