№ 116 від 28 березня 2017 року "Про введення в дію рішення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників щодо визначення переможця конкурсу"

28 березня  2017 року                                                                                       № 116

Про введення в дію рішення

конкурсного комітету з

визначення автомобільних перевізників

щодо визначення переможця конкурсу

Відповідно до статей 6, 20, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 7 Закону України “Про автомобільний транспорт”, пункту 51 “Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081:

1. Ввести в дію рішення районного конкурсного комітету  з  визначення автомобільних перевізників, протокол  від 27 березня  2017 року № 02/2017 , що   додається.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова  адміністрації                                                                                Я.Яковчук