07квітня 2017 року                                                                                             № 132

Про внесення змін до розпорядження
голови Сарненської райдержадміністрації
від 29.07.2014 № 236 «Про створення комісії
з визначення та відшкодування розмірів
збитків власникам землі та землекористувачам»

У зв’язку із кадровими змінами в райдержадміністрації та структурних підрозділах райдержадміністрації та з метою забезпечення ефективної роботи комісії з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам, керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» :

1. Внести зміни до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 29 липня 2014 року № 236 «Про створення комісії з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам», а саме затвердити склад комісії з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам у новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 12 квітня 2016 року № 139 «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 29.07.2014 №236 «Про створення комісії з визначення та відшкодування розмірів  збитків власникам землі та землекористувачам»

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                            Я.Яковчук

Додаток до розпорядження

голови райдержадміністрації

07 квітня 2017 року № 132

Склад

Назарець Іван Петрович
перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

Мозоль Людмила Кузьмівна

завідувач  юридичного сектору апарату райдержадміністрації, секретар комісії;

Члени комісії:

Боротюк Петро Миколайович
начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації;

Зашко Наталія Павлівна

начальник Сарненської ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області;

Зінчик Роман Миколайович

заступник начальника відділу у Сарненському районі головного управління Держгеокадастру у Рівненській області;

Ражик Ярослав Миколайович

начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації;

Радько Олена Анатоліївна

начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Примітка: до складу комісії також включаються власники землі або землекористувачі (орендарі), яким заподіяні збитки, представники підприємств, установ, організацій та громадяни, які будуть їх відшкодовувати, а також, представники відповідних сільських, селищних та міської рад, на території яких знаходяться земельні ділянки.

Керівник апарату адміністрації                                                  В.Стельмах