№ 137 від 10 квітня 2017 року "Про районну програму з недопущення занесення африканської чуми свиней на територію Сарненського району на 2017 рік"

10 квітня  2017 року                                                                              №137

Про районну програму з недопущення

занесення африканської чуми

свиней на територію Сарненського району

на 2017 рік

Керуючись статтею 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та статтею 3 Закону України «Про ветеринарну медицину» з метою недопущення занесення африканської чуми свиней на територію Сарненського району:

1. Схвалити районну програму  з недопущення занесення африканської чуми свиней на територію Сарненського району на 2017 рік (далі – Програма) згідно з додатком.

2.Виконуючому обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби в Сарненському районі подати Програму районній раді для її затвердження в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачити кошти в районному бюджеті 2017 року на виконання Програми в межах реальних фінансових ресурсів.

4. Виконавцям про хід виконання Програми інформувати районну державну адміністрацію до 01 січня 2018 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                  Я.Яковчук