№ 128 від 05 квітня 2017 року "Про затвердження положення про службу у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації "

07 квітня 2017 року                                                                                    № 133

Про затвердження положення

про службу у справах дітей
Сарненської районної
державної адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2007 №1068 "Про затвердження типових положень про службу у справах дітей", враховуючи зміни в державній службі згідно із Законом України "Про державну службу" від 10.12.2015 № 889-VIII зі змінами:

1.Затвердити положення про службу у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 15.03.2011 №122 “Про затвердження положення про службу у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації ”.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Н.Параницю.

Голова адміністрації                                                                        Я.Яковчук