25.04.2017 - ІІІ районний огляд-конкурс читців-декламаторів

25 квітня в приміщенні КЗ «Сарненський РБК» з метою вшанування пам’яті поета, пропагування його  творчості, виявлення та розвиток молодих талантів розмовного жанру, відбувся ІІІ районний огляд-конкурс читців-декламаторів присвячений пам’яті Леоніда Куліша-Зіньківа та з нагоди 75 – річчя від дня народження. Організатор огляду-конкурсу – відділ культури і туризму Сарненської РДА. Захід розпочався авторською піснею Людмили Міцкевич присвяченою пам’яті Леоніда Куліша. В конкурсній програмі взяли участь 29 учасників різної вікової категорії.

Переможцями конкурсу стали:
Молодша вікова категорія:
І місце – Вероніка Марчук  (смт. Степань);

ІІ місце – Марина Опалько (с. Вири);

ІІІ місце – Дмитро Кузнець (с. Стрільськ).

Середня вікова категорія:

І місце – Микола Комар (с. Корост);

ІІ місце – гурт у складі Козака Романа, Мартинюка Сергія, Гаврильчик Олени та Рокунь Олесі (с. Люхча);

ІІІ місце – Віктор Куліш (с. Кричильськ).

Старша вікова категорія:
І місце –  Тереза Круглик (с. Люхча).

Усі учасники конкурсу нагороджені грамотами, подяками та пам’ятними подарунками.