25 травня в приміщені КЗ «Сарненський районний будинок культури» відбулась презентація виставки «Обереги духовності та краси» Стрільського культурно – дозвіллєвого комплексу «Козак». Ведуча заходу Олеся Сафарян розповіла про своє село, працьовитих і талановитих односельчан, познайомила гостей з цікавими експонатами виставки та її творцями. Педагог за фахом і покликанням Ірина Набухотна захоплюється вишивкою,  створює справжні шедеври за допомогою маленьких барвистих краплинок бісеру. Бажаючі мали змогу спостерігати за роботою майстрині, запитати її про творчі плани, поцікавитись терміном, ціною та процесом виготовлення картин. Виставку прикрашали також роботи вишивальниць Анастасії Балинської, Ірини Щербан, в’язальниць Наталії Маковецької, Степаниди Радчук, художниці Тетяни Сергійчук. Привертали увагу присутніх роботи майстрів з таксидермії Івана Симончука та колекціонера Віталія  Сергійчика,  фотохудожника і мисливця  Олександра Галушка, який цікаво розповідав про своє захоплення.