03.05.2017 - Увага! Конкурс!

Увага! Конкурс!

Університет державної фіскальної служби України (м. Ірпінь, Київська область) ініціює проведення Всеукраїнського інтелектуального конкурсу „Податківець майбутнього”, регіональні переможці якого матимуть нагоду відвідати Київ і на два дні відчути себе  студентами-податківцями або студентами-митниками.

Метою проведення Конкурсу є популяризація податкової та митної грамотності, допомога учням реалізувати творчі здібності, а вчителям і батькам дати додаткову можливість організувати для школярів змістовне дозвілля.

Однією з незалежних складових Всеукраїнського конкурсу „Податківець майбутнього” є Інтелектуальний конкурс, що буде проходити серед учнів 9-11 класів 12-13 травня 2017 року на базі  Університету державної фіскальної служби України.

Реєстрація на сайті Університету.

Анкети надсилати на електронну адресу:  feo_dek@ukr.net

Контакти: вул. Університетська, 31, м.Ірпінь, Київська область, 08201

тел.: (04597) 56-595, 61-599